[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zagłada jeziora Strzeszynek

Autor:

Od dłuższego czasu urzędnicy Suchego Lasu i Poznania przerzucają się odpowiedzialnością za zanieczyszczanie jeziora. Winnych nadal nikt nie potrafi jednoznacznie wskazać. O sprawie robi się więc coraz głośniej w mediach, bo jak wiadomo, gdzie urzędnik nie może, to społeczeństwo musi głośno i wyraźnie wyrazić swoją dezaprobatę dla takich działań.

Więcej w artykule na http://wiadomosci.onet.pl/poznan/strzeszynek-jezioru-grozi-smierc-biologiczna/tp453

Sprawę będziemy monitorować, ponieważ za głównego truciciela jeziora uważa się Gminę Suchy Las.