Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego obchodzonego corocznie 27 maja składamy wszystkim pracownikom sucholeskiego samorządu najlepsze życzenia i dziękujemy za pomoc w działalności na rzecz mieszkańców gminy Suchy Las.

Szczególne słowa serdeczności kierujemy również do pracowników jednostek podległych urzędowi, w tym szkół i instytucji kultury.

Państwa pomoc w rozwiązywaniu problemów lokalnej społeczności jest nieoceniona. Dziękujemy za wsparcie, otwartość i profesjonalizm oraz życzymy samych sukcesów i zadowolenia z życia zawodowego i osobistego.

Stowarzyszenie Gmina Razem

Klub Radnych Gmina Razem