Budżet Gminy Suchy Las 2015

Szanowni Państwo!

Wczoraj, tj. 12 stycznia br. zakończył się drugi etap procedowania budżetu naszej Gminy na 2015 r. Komisja Finansowo – Budżetowa oraz Rozwoju Gospodarczego opiniowała budżet przedstawiony przez Wójta Gminy oraz wnioski komisji stałych Rady Gminy. Sformułowano też nowe wnioski, które po przedyskutowaniu również opiniowano.

To niezwykle ważne posiedzenie trwało od godziny 12.00 do 21.00 i miało przebieg niezwykle burzliwy, ale merytoryczny i konstruktywny. Zaopiniowano negatywnie szereg wydatków budzących od lat sprzeciw społeczny, a zaproponowano wiele inwestycji oczekiwanych przez wielu naszych mieszkańców. Przy okazji tych zmian „wygenerowano” oszczędności dla zadłużonego budżetu Suchego Lasu na kwotę ponad 1,7 mln. złotych.

W imieniu Radnych Klubu Gmina Razem bardzo serdecznie dziękuję za liczne wyrazy poparcia dla naszych działań w zakresie uchwalania budżetu. Szczególnie serdecznie dziękuję sucholeskim Urzędnikom, Sołtysom i przewodniczącym zarządów osiedli, a przede wszystkim mieszkańcom naszej Gminy. Państwa wsparcie dla naszych działań jest dla nas naprawdę ważne. Obiecuję, że będziemy konsekwentni!

Michał Przybylski
Przewodniczący Klubu Radnych