[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Dożynki Parafialne w Chludowie

Autor:

23 sierpnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Dożynkach Parafialnych w Chludowie zorganizowanych przez Sołtysa i Radę Sołecką wsi Chludowo przy współpracy Koła Gospodyń Wiejskich z Chludowa, Zielątkowa, Golęczewa, Świerkówek i Wargowa.

Po Mszy Św. i przemarszu korowodu zaczęła się część obrzędowa oraz niezwykle ciekawe występy artystyczne. Trzeba przyznać, że ta lokalna inicjatywa jest bardzo inspirująca. Pokazuje bowiem, że duże chęci, zaangażowanie i niewielki wkład finansowy wystarcza, by zorganizować naprawdę udaną imprezę, integrującą lokalną społeczność. Widać, że Chludowo chce i potrafi się zorganizować. Nie bez znaczenia jest też ogromny wkład zespołu Chludowianie oraz Orkiestry Dętej w Chludowie. Na pewno warto wspierać podejmowaną przez nich działalność.

Jak dowiedzieliśmy się od niektórych uczestników, zaskoczyła ich obecność pana wójta. Czyżby początek kampanii wyborczej?

p.s : organizatorom dziękujemy i gratulujemy udanego przedsięwzięcia!

 

20140823_161422