[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Udane spotkanie w ramach Złotnickiego Święta Plonów

Autor:

Z dużą przyjemnością uczestniczyłem w dniu 31.08.2014 r. w uroczystościach dożynkowych, zorganizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Złotnikach i Zarząd Osiedla Złotniki-Osiedle. Złotnickie Święto Plonów tradycyjnie już rozpoczętą Mszą Święta, by następnie zgromadzić się w świetlicy na ul. Żukowej. Tam właśnie odbyła się biesiada, która, przy akompaniamencie muzyki i doskonałym posiłku, potrwała do późnych godzin popołudniowych.

Było mi niezwykle miło gościć na tej wyjątkowej imprezie. Cieszę się, że mogłem osobiście podziękować za zaangażowanie organizatorów w przygotowanie tego wydarzenia. Jestem bowiem przekonany, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Jest to okazja nie tylko do podziękowań za trud pracy rolników i sadowników, ale też okoliczność sprzyjająca zwykłej, sąsiedzkiej rozmowie, która integruje w sposób najlepszy z możliwych.
Serdecznie również gratuluję Kołu Gospodyń Wiejskich w Złotnikach z okazji dwudziestopięciolecia działalności i życzę jeszcze wielu owocnych lat na rzecz lokalnej społeczności!

DSC08829

Józef Śpiewak – Członek Stowarzyszenia Mój Suchy Las przed wejściem do Kościoła Parafialnego w Złotnikach/ Jelonku

DSC08867

… w towarzystwie Michała Przybylskiego – przewodniczącego Zarządu Osiedla Złotniki – Osiedle oraz Elżbiety Raflik – przewodniczącej złotnickiego Koła Gospodyń Wiejskich.