[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Jak będzie wyglądać piłkarska przyszłość gminy?

Autor:

Dzięki publikacji Głosu Wielkopolskiego powraca temat boiska na potrzeby lokalnego środowiska piłkarskiego.

Link do artykułu: Suchy Las: Mają halę i pływalnię, zbudują stadion

Problem jest znany od 15 lat, a szansa jego rozwiązania była w poprzedniej kadencji. Niestety radni Zgoda i Rozwój (teraz Nowoczesna Gmina) oraz Grzegorz Wojtera po raz kolejny zbagatelizowali problem.

Z nie do końca zrozumiałych przyczyn zdecydowali o budowie szkoły i boiska w miejscu, gdzie na profesjonalne boisko musiało zabraknąć dosłownie kilku metrów szerokości.

Nowy pomysł Grzegorza Wojtery to budowa następnego boiska. Gdzie, a przede wszystkim ZA ILE? Tego nie wiemy.

Oczywiście, jeśli koalicja Gmina Razem i Inicjatywa Mieszkańców nie zgodzi się na następny ogromny wydatek, dowiemy się z lokalnej prasy, że rada gminy hamuje rozwój sportu.

Pytanie: Czy na taki wydatek zgodzić się można, skoro niejeden mieszkaniec nie ma jeszcze tak podstawowych dobrodziejstw jak kanalizacja?

Z życzliwą ciekawością będziemy przyglądać się rozwojowi sytuacji w tej sprawie.