[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Karatecy z medalem

Autor:

Akademicka Kadra Polski w Karate WKF wraca z Akademickich Mistrzostw Świata KOBE – JAPONIA 2018 z Brązowym Medalem! Trener Mariusz Siebert, który od lat związany jest z naszą gminą, jako kierownik drużyny Akademickiej Kadry Polski powiadomił nas o swoim sukcesie. Koordynowana przez niego drużyna zdobyła brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Świata w Kobe.

Panu Mariuszowi Siebertowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

2018_siebert