Medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W czwartkowe popołudnie, 19 listopada odbyła się w Suchym Lesie uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Wśród uhonorowanych znaleźli się mieszkańcy osiedla Suchy Las, Suchy Las-Wschód, Złotniki-Osiedle, Złotkowa i Zielątkowa.

Medale w imieniu Prezydenta RP przekazał wójt Grzegorz Wojtera.

Stowarzyszenie Gmina Razem reprezentował przewodniczący osiedla Suchy Las,
Michał Dziedzic oraz przewodniczący osiedla Złotniki-Osiedle, Grzegorz Słowiński.

Jubilatom gratulujemy i składamy życzenia wszelkiej pomyślności!

Obraz 274

Obraz 363