[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Serdeczne gratulacje dla Chludowian!

Autor:

Zespół Pieśni i Tańca Chludowianie obchodzi w tym roku 15.lecie istnienia. Ta niezwykła grupa dzieci, młodzieży i dorosłych powoduje, że Chludowo jest wyjątkowym miejsce nie tylko na mapie gminy, ale i powiatu, a pewnie również województwa. Rzadko bowiem zdarza się, aby w jednym miejscu można było spotkać tak wiele pasji i talentu do sztuki tanecznej i muzyki. Wszak w Chludowie siedzibę ma również Orkiestra Dęta.

Jako Stowarzyszenie Gmina Razem pragniemy podziękować za możliwość udziału w koncercie jubileuszowym. Spośród naszych członków udział w tym wydarzeniu wziął m.in. radny gminy Suchy Las Krzysztof Pilas i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zbigniew Hącia. W imieniu Starosty Poznańskiego gratulacje i drobne upominki przekazał Michał Dziedzic.

Ze swojej strony składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu sukcesów i wytrwałości w rozwijaniu umiejętności i talentów. Jesteśmy pewni, że podobne jubileusze z Chludowianami odbywać się będą jeszcze wielokrotnie.

Wszystkiego dobrego!

IMGP6230

IMGP6254

IMGP6316

(fot. B. Stachowiak)