[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Wianki w Golęczewie 2016

Autor:

Wianki w Golęczewie to impreza, która na stałe wpisała się w kulturalny pejzaż Gminy Suchy Las. W tym roku, wbrew przeciwnościom pogodowym udała się również znakomicie. Brawa dla organizatorów!

20160625_185553[1]

 

 

 

 

 

 

 

Od lewej: Magdalena Przystałowska (przewodnicząca Zarządu Osiedla w Biedrusku), Michał Dziedzic (przewodniczący Zarządu Osiedla w Suchym Lesie), Małgorzata Salwa-Haibach (przewodnicząca Rady Gminy), Michał Przybylski (szef Kluby Radnych GMINA RAZEM).