Wyniki wyborów samorządowych w 2014 r.

Szanowni Państwo!
KWW Gmina Razem serdecznie dziękuje za udzielone poparcie w wyborach samorządowych członkom stowarzyszenia Mój Suchy Las. Dzięki Państwa głosom uzyskaliśmy 6 mandatów:
– okręg nr 1 – Grzegorz Łukszo (Biedrusko)
– okręg nr 2 – Dariusz Matysiak (Biedrusko)
– okręg nr 3 – Zbigniew Hącia (Chludowo)
– okręg nr 10 – Krzysztof Pilas (Suchy Las)
– okręg nr 11 – Agnieszka Targońska (Suchy Las)
– okręg nr 14 – Michał Przybylski (Złotniki)

Obiecujemy ciężką pracę, zrobimy tyle, ile będziemy mogli!

Wójtem Gminy Suchy Las pozostaje Grzegorz Wojtera, a ugrupowanie Zgoda i Rozwój uzyskało 6 mandatów, 3 mandaty uzyskały małe komitety lokalne.

Wszystkim naszym rywalom serdecznie gratulujemy i liczymy na współpracę, której efektem będzie nowa jakość naszej Gminy!