[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Dotacje unijne 2007-2013 – ponury dorobek obecnych władz

Autor:

W październikowym wydaniu Gazety Sucholeskiej, w większości poświęconej nachalnej propagandzie sukcesu, czytelnicy mogli przeczytać między innymi o rzekomych sukcesach w pozyskiwaniu funduszy europejskich w kończącej się perspektywie finansowej 2007-2013. Panu Rafałowi Urbaniakowi polecam zestawienie przygotowane przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Polecam też jeszcze raz uważnej analizie tekst, którego podstawą był powyższy raport. Bez komentarza …