[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

Autor:

Urząd Gminy w Suchym Lesie informuje o konsultacjach projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Poznania na lata 2016-2025.

Termin: 12.10.2016 r., godzina: 17:00. Miejsce: sala konferencyjna Parku Wodnego OCTOPUS, więcej …

Z dokumentami można zapoznać się przez stronę internetową (link poniżej):

http://mobilnosc.metropoliapoznan.pl/konsultacje-spoleczne/projekt-dokumentu-planu-zrownowazonej-mobilnosci-miejskiej/