[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Porządki w Biedrusku

Autor:

W sobotę 2 kwietnia mieszkańcy wspólnymi siłami sprzątali Biedrusko. Pogoda nam sprzyjała. Uzbieraliśmy górę śmieci. Akcja była bardzo potrzebna. Duże podziękowania dla Zarządu Osiedla za zorganizowanie całego przedsięwzięcia. Szczególne wyrazy uznania dla p. Okonowskiego, który dbał o ognisko i pomagał zwozić worki ze śmieciami.

IMAG1962 IMAG1960 IMAG1920 IMAG1912

Szkoda, że w akcji nie uczestniczyli CI, którzy tak głośno i z takim patosem rozprawiają publicznie o rozwoju Biedruska oraz o konieczności robienia dla naszej miejscowości „czegoś dobrego”.  Takie akcje, niestety aż nadto dobitnie obnażają ich prawdziwe intencje.