[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Spotkania z kandydatem(-ami) na wójta!

Autor:

W skrzynkach na listy mieszkańców Gminy pojawiły się ulotki wyborcze kandydata na wójta, Pana Grzegorza Wojtery.  Przy okazji komitet wyborczy informuje o terminach spotkań wyborczych w poszczególnych miejscowościach i osiedlach. Spotkania te stanowią możliwość do zadania kandydatowi na wójta jak i kandydatom na radnych z ramienia KWW Zgoda i Rozwój pytań o dotychczasowe sukcesy i porażki, a także plany na przyszłość. Niewątpliwie jest to okazja dla mieszkańców Gminy spotkania w jednym miejscu oprócz kandydatów z KWW Zgoda i Rozwój również kandydatów z KWW Gmina Razem, a także innych osób ubiegających się o mandat.

Takiej okazji do otwartej debaty mieszkańcy Gminy Suchy Las jeszcze nie mieli. Pojawiła się ogromna szansa na na uzyskanie od kandydatów istotnych informacji co do przyszłości naszej gminy, a może również wiążących obietnic i uzyskania zapewnienia, że obietnice te będą spełnione. Takiej okazji nie można przegapić!

 • Spotkania odbędą się w następujących terminach:
 • 3 listopada – Biedrusko – Dom Osiedlowy ul. Zjednoczenia 4
 • 4 listopada – Golęczewo – Świetlica wiejska ul. Dworcowa 16 A
 • 5 listopada – Suchy Las Wschód – filia Szkoły Podstawowej ul. Konwaliowa 4
 • 6 listopada – Złotkowo – Świetlica wiejska ul. Złota 15A
 • 7 listopada – Chludowo – Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 3
 • 8 listopada – Złotniki Osiedle – Dom Kultury ul. Żukowa 14
 • 10 listopada – os. Grzybowe – Świetlica osiedlowa Plac Grzybowy 16
 • 12 listopada – Zielątkowo – Świetlica ul. Kręta 1
 • 13 listopada – Suchy Las – Gimnazjum w Suchym Lesie siedziba Klubu Dębowy Liść
 • 14 listopada – Jelonek, Złotniki Wieś – Świetlica w Jelonku ul. Sosnowa 20