[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Udział delegacji w uroczystościach w Łagiewnikach

Autor:

1 września 2014 r. delegacja stowarzyszenia Mój Suchy Las uczestniczyła w obchodach 75. Rocznicy Wybuchu Drugiej Wojny Światowej. Po uroczystej Mszy św.  symboliczną wiązankę kwiatów złożyli: Dariusz Matysiak oraz Krzysztof Pilas. W uroczystościach uczestniczyło jeszcze kilku innych członków stowarzyszenia.

DSC08934

DSC08939