[X] Stowarzyszenie Gmina Razem wykorzystuje pliki cookies!
Strona www.gminarazem.pl wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu www.gminarazem.pl przy włączonej obsłudze plików cookies traktujemy jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Uwaga! Włamanie do domu w Suchym Lesie!

Autor:

Otrzymaliśmy informację, że w dniu wczorajszym doszło do kradzieży z włamaniem do domu w okolicach Nowego Rynku w Suchym Lesie, a konkretniej przy ul. Leśnej.

Apelujemy o wzmożoną czujność i zachowanie ostrożności. Do zdarzenia doszło podobno w środku dnia, ok. godz. 13.00.

Jednocześnie przypominamy najwazniejsze kontakty:
– 61 841 30 10 – Komisariat Policji w Suchym Lesie,
– 61 812 51 81 – Straż Gminna w Suchym Lesie.